Class Uygulamalar

Class Dashboard :

Açılan iş emirlerinin Resepsiyonist personellere göre dağılımını, günlük açılan iş emri ve yeni araç sipariş formu sayılarını ve  yeni araç stok durumunu günlük olarak anlık sabit bir ekranda gösterilmesini sağlayan uygulamadır.

 

Class Müşteri Arama :

Servis ve Yeni Araç Müşterilerine yapılan hizmet sonrası 3 gün sonrası telefonla aranarak memnuniyet durumlarını anket sorularına verdiği cevaplara göre sisteme işlemeye ve geriye dönük bu bilgileri görmeyi sağlayan uygulamadır.

 

Class Araç Rezervasyon :

Yeni Araç stok ve sipariş durumundaki araçların rezerve takiplerinin yapılabildiği, stoktaki araçların müşteriye rezerve edilebildiği uygulamadır.

 

Class AlertList :

DATACAR DMS programının datasında gerekli analizleri yaparak, bayi ile ilgili özel durumları (iş emrinde 30 gündür açık garanti faturası, maliyeti altına satılan parçalar, hareketi olmayan parçalar için oluşturulan yedek parça siparişleri, aynı aracın bir ayda biden çok kez uğraması, vs. ) bildiren ve görüntülenmesini sağlayan uygulamadır.

 

Class Araç Fiyat Hesaplama:

OPEL Merkezden bayilere gelen güncel araç fiyatlarının belirli bir Excel formatına getirilerek sisteme yüklenmesini sağlayan ve yüklenen Excel dosyasına göre araca ait ÖTV, KDV ve Anahtar teslim fiyatlarını otomatik olarak hesaplayan ve satış personellerine müşteriye fiyat vermede kolaylık sağlayan web tabanlı uygulamadır.

 

Class Depo Sayım :

DATACAR DMS programıyla entegre çalışan ve el terminali ile sayım yapabilmeyi sağlayan, böylece sayımın daha kısa sürede bitirilmesini yardımcı olan uygulamadır.

 

Class Depo IO :

EL terminali yardımıyla iş emirlerine toplu parça çıkışları yapabilmeye olanak sağlayan. Aynı zamanda DATACAR DMS sistemine işlenmiş bir irsaliye ile depo ya gelen ürünleri bir liste halinde kıyaslamaya yardımcı olan uygulamadır.

 

Class E-Fatura:

Bayilerin anlaşmalı oldukları Entegratör firmalarıyla DATACAR DMS üzerinde kesmiş oldukları faturaları müşterilerine direk gönderim yapabildikleri, aynı zamanda tek bir buton ile güncel mükellef listesi ile DATACAR DMS programında kayıtlı müşterilerin e-fatura mükellef bilgilerinin güncellenebildiği uygulamadır.

 

AUTOCLASS

20 yıllık farklı uluslararası yazılımlar ve bayi tecrübesi bir araya  getirilerek, kolay kullanıcı ara yüzüne sahip ama Maximum esneklikte bayi yönetim sistemi geliştirilmiştir.

Bayilerimiz için  ideal kullanımı kolay , web üzerinden çalışan Lokalde değil tek bir

server üzerinde erişimi kolay java ile yazılmış bir programımızdır

Özel servisler, RS Servis : Erhan Haznedar

Bostancı Oto Sanayi birkaç özel servis bu yazılımı kullanmaktadır.