SMS

Class Bilgisayar ve Yazılım, her türlü SMS sistemini sağlayan (DMS’den, Excel’den, Web Sisteminden..) hizmet ve destek sunmaktadır

Bayiler, SMS sistemini kullanarak müşterilerine otomatik olarak anlık mesajlar gönderebilirler. SMS sistemi, bayilerin değerli zamanlarından, özellikle de satış sonrası aktivitelerinde, kazanç sağlayacaktır. Bayiler müşterilerle çabuk ve etkin bir biçimde iletişime geçerek, onları araçlarıyla ilgili bilgilendirebilecektir.

Birçok müşteri araçlarını bırakırken cep telefonu numaralarını de vermektedir. Böylece, SMS müşterilerin mesajları aynı gün içinde alacağını kesinleştirir. Aynı zamanda bu sistem, SMS ücretlerinin telefon görüşmeleri, fax ya da pazarlama kampanyalarına göre düşük olması nedeniyle yatırımlarınıza karşılık verecektir.

Class Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık Ltd. Şti. Toplu Mesajlaşma servisini Mobiltim İletişim Kurumsal Hiz. San. Tic. A.Ş. ad ve hesabına vermektedir.
Bu sayfada tanıtılan Toplu Mesajlaşma ürünü Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. iş ortağı Mobiltim İletişim Kurumsal Hiz. San. Tic. A.Ş. altyapısıyla sağlanmaktadır.