Class Bilgisayar

TANITIM

20 yılı aşkın bir süredir siz değerli Opel ve Chevrolet bayilerimiz ile devam eden iş ortaklığımız hız kesmeden devam etmektedir.

Bildiğiniz gibi son 6 yıldır 63 bayimizde kullanılan Bayi Yönetim Sistemi Ecars21 ile yeni bir süreç başladı. Bu süreç içerisinde sizlerden gelen iyileştirme talepleri değerlendirilerek uygun görülenler ecars21 sistemine entegre edildi.  Aynı zamanda GM ‘den gelen ilave modüller de bulunmaktadır.

Amacımız , Ecars21 ’i sorunsuz ve bayinize maksimum  fayda sağlayacak şekilde kullanarak  şirketinize önemli bir değer katabilmeniz için hızlı kesintisiz destek sağlamak. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda ecars1 ‘i geliştirmek ve bu gelişmelerden sizleri haberdar etmektir.

Sunmuş olduğumuz hizmetler ,  yaptığımız çalışmalar neticesinde 2012 yılı  2. yarısında HP İş Ortağı Partnerliğini , Uluslararası geçerliliği olan  ISO9001 kalite ve ISO10002 memnuniyet  belgelerini almaya hak kazandık. Sizlerden alacağımız güç ,  destek ve inanç ile bu yolda çıtamızı artırarak devam edeceğimize inanmaktayız .

2010 yılından itibaren Class  İstanbul Kadıköy de ki kendi ofisinden sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışmakta olup  , her geçen gün büyüyen kadrosuyla  kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Yeni ofisimizde siz değerli bayilerimizi görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtir , daha iyiye ulaşmak için sizlerin her türlü görüş ve önerilerine açığız.

 

BİLİŞİM SEKTÖRÜNDEKİ YERİ

20 yılı aşan tecrübe ve Türkiye’de 300 ün üzerindeki bayisi ile Class çok sayıda avantaja sahiptir.

Tamamen entegre çok markalı çözümler sunmak.

Çok önemli otomobil üreticilerinin referansları.

GENERAL MOTORS, FORD OTOSAN, MERCEDES-BENZ, HYUNDAI, JAGUAR, VOLVO…

Class çözümlerinin tasarım, geliştirme ve denetlemesini yapar.

 

CLASS-MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Müşteri odaklı bir firma olarak Class, Otomotiv Sektörü için çok önemli bir dönüm noktasını üstlenmektedir.

Hedefimiz otomotiv dağıtım servislerinin yeni teknolojiler dünyasına girerken verimliliklerini arttırmaktır.

Dijital evrimin doğuşunda faaliyet alanlarınızı genişletmekte olan Class, genişletilmiş yönetim sistemi ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılamakta ve şirketinize gerçek değer katkısı sağlamaktadır.

Class yeni-geliştirilmiş, kolay kontrol araçları sunarak sizin pazarda ilerlemenize eşlik etmekte ve otomotiv pazarı (üreticiler,bayiler,yetkili servisler,2.el araç satıcıları) için proje tasarım,kurulum,eğitim, teknik destek,iletişim çözümleri uyarlamaları sunmaktadır.

DANIŞMANLIK

20 yılı aşan tecrübesi ile Class bilgisayar, otomobil sektöründeki bayilik ve üreticilere çözüm hizmetlerinin dışında danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

EĞİTİM

Eğitimler deneyimli CLASS personeli tarafından ; gerek kurulum aşamasında , gerek merkezi / yerinde , gerekse on-line olarak verilerek program ve sistem desteği sağlanır.

DESTEK

Class konusunda profesyonel IT ekibi ile tam bir destek sağlar. Bu destek Telefon , e-mail,uzaktan bağlantı ve gerektiğinde yerinde hizmet şeklindedir. Her müşterinin tum hata kayıtları CLASS bünyesinde müşteri geçmişi olarak tutulur. Bu kayıtlar gerektiğinde raporlanabilir. Class oluşan her türlü problemin çözümü için garanti vermektedir.

İŞ ORTAĞIMIZ

Datafirst