Datacar Dms

Datacar DMS otomobil bayiliği endüstrisinde yeniden yapılanma işlemine rehberlik etmektedir: Çoklu depo,çoklu şirket v.s bir sistem olarak,düdşük maliyetli çoklu site operasyonları (Veri iletişimi,İnternet ve İntranet üzerinden Web erişimi v.s)sağlayacak teknolojiler üzerine kurulmuştur.

Datacar DMS-İlk Otomotiv ERP programı :
Çoklu marka, çoklu üretici,çoklu tedarikçi ile işlemler yürütebilir.Kullanılan ileri teknolojiler ile üreticilerin iletişim araçları (DCS), uygulama programlarıyla (DFS), tam entegrasyonu ve arayüzleri olanaklı kılmaktır.Otomobil bayiliği endüstrisi ihtiyaçlarına günümüzün çözümüdür.

Datacar DMS evrensel :
Uluslararası,yerel ihtiyaçlara uyarlanabilir,çoklu dil ve döviz.Üreticilere yükselen ülkelerdeki yeni ağları için teknolojinin sınırındaki çözümü sunar. GENERAL MOTORS tarafından Avrupa merkez bayilikleri (Polonya,Çek Cumhuriyet,Macaristan v.s) ve RENAULT VI (ağır ticari araçlar) satış ağları (Almanya,Avusturya,Belçika,Portekiz, v.s) onaylanmış yazılımdır.

Gelişmiş Fonksiyonel Özellikler
Yönetim çözümünüz, bilgi sisteminizin merkezi durumundadır. Datacar DMS yeni jenerasyon entegre yönetim yazılım paketlerini temsil etmektedir (ERP).Otomobil dağıtım endüstrisindeki 15 yıllık deneyimin,program geliştirmede onlarca senenin ve versiyonlarla binlerce kurumun sonucudur.Bu sistemin en iyi özellikleri geliştirilmiş ve eCARS21′e entegre edilmiştir.

Teknolojik Seçimler
İyi bir yönetim uygulama programı seçimi stratejik bir karadır.Bu yüzden çok değerli istikrara (özellikle yüksek kapasitede veri yönetimi yaparken,işlem ve geri dönüş sürelerini optimize eden konfigürasyonlarda) ilave olarak serbestlik,güvenlik,bütünlük ve açıklığı garanti etmek için standart teknolojileri seçtik.Ayrıca, endüstri standartları kullanımı düzeltmlerii kolaylaştırmakta ve bakım masraflarını düşürmektedir.

Ergonomik
Kullanıcı arayüzü basit ve kullanıcı dostu;Microsoft’un belirlediği kıstaslara uygun olarak geliştirilmiştir.kolay anlaşılır olduğundan,düşük eğitim maliyeti ve yüksek verim sağlar.

Terminallere Adaptasyon
Kullanıcılar kendi menülerini kişiselleştirerek kullanıcı dostu ve güvenlik özelliklerini birleştirebilirler.Ekranlar kullanıcıların alışkanlıklarına göre adapte edilebilir.Çok kullanılan uygulamalar önceden tanımlanabilir.Kullanıcı dilinde ekranlar ve müşteri dilinde raporlar.

Basitleştirilmiş Giriş 
Veri giriş ekranları üretkenliği arttırmka için yardım fonksiyonları ile donatılmıştır.. Çoklu İş Emirleri, İşçilik ve Parça Paketleri, v.s..