Hakkımızda

1995 yılında kurulmuş olan Class Bilgisayar, uluslararası üreticilerin üretim üssü olan ve bu alanda hızla ilerleyen ülkemizde, başta otomotiv sektörü olmak üzere bayilerimize, müşterilerimize değer katarak hedeflerine ulaşabilmeleri için çözümler sunmaktadır.

Dijitalleşen dünyada bizi öne çıkaran vizyonumuz ve misyonumuz; 30 yıla yakın tecrübesi ile ilk heyecan ve yılların deneyimiyle, yenilikçi, değişime ayak uydurabilen yapısı ve nitelikli çalışma arkadaşları ile entegre ve eksiksiz çözümleri yeteneğin öngörüsü ile birleştirerek sizleri daha ileriye taşımaktı

Şirketimiz, Dünya çapındaki donanım ve yazılım üreticileri ile yaptığı stratejik ortaklıklar ile rekabet edilebilir, genişletilebilir çözümler üretmekte ve otomotiv bayiliğinde gerekli olan tüm ürün ve hizmetleri tek elden sunmaktadır.

BİLİŞİM SEKTÖRÜNDEKİ YERİ

Başladığı günden itibaren ilk 500 bilişim şirketi içerisinde yer alan firmamız aynı zamanda Sistem Entegratörü ve İş Ortaklığı klasmanlarında yazılım, hizmet ve donanım alanlarında ilk 100 firma içerisinde yer almaktadır.

CLASS-MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Teknolojinin hızla ilerlediği, geleceğin robotik sistemlere, yapay zekâ üzerine dönüşeceği özetle, Endüstri 4.0’ın her firmanın merkezinde olduğu-olacağı her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendine ilke edinen şirketimiz, söz konusu hizmet olduğunda her şeyin en iyisin talep eden ve en iyisini hak eden bayilerimize, müşterilerimize sanatçı hassasiyeti ve titizliği ile yaklaşarak kalıcı çözümler sunmaktadır.

DANIŞMANLIK

30 yıla yakın tecrübesi ile Class bilgisayar, otomobil sektöründeki bayilik ve üreticilere çözüm hizmetlerinin dışında danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

EĞİTİM

Eğitimler deneyimli CLASS personeli tarafında gerek kurulum aşamasında, gerek merkezi / yerinde, gerekse online olarak verilerek program ve sistem desteği sağlanır

DESTEK 

Bayilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kolayca iletmesi için gerekli iletişim altyapısının sürekliliğini ve erişilebilirliğini sağlamaktadır Bu destek telefon, e-mail, uzaktan bağlantı ve gerektiğinde yerinde hizmet şeklindedir.

YAZILIM ÇÖZÜMLERİMİZ

AYS sigorta acente yönetim sistemi (belgeler, son tarih, entegrasyonlar) 

• Hasarlı araç dokümanı ve ilerleme takibi 

• Atölye planlaması ve ilerleme takibi • SMS entegrasyonları 

• Telekomünikasyon şirketleri ortağı 

• TimeSys teknisyen çevrimiçi zaman kayıt ve raporlama sistemi

AUTOCLAS

Farklı uluslararası yazılımlar ve bayi tecrübesi bir araya getirilerek kolay kullanıcı ara yüzüne sahip ama maximum esneklikte bayi yönetim sistemi geliştirildi. Bayilerimiz için ideal olabileceğini düşündüğümüz, kullanımı kolay, web üzerinden çalışan lokal olmayan tek bir server üzerinde erişimi kolay Java ile yazılmış programımız AUTOCLASS bulunmaktadır